Analýza z pohledu SEO

Asi víte, jak si stojíte ve vyledávačích. Kde ale děláte chybu? SEO analýza Vám to pomůže odhalit. V SEO analýze Vám také mimo poukázání na chyby, navrhneme jejich řešení a doporučíme úpravy pro web.

SEO analýza

Analýza webu z pohledu SEO je prvním krokem v optimalizaci Vašeho webu pro vyhledávače.

Analýza Vám poskytne důležité informace

Analýza z pohledu optimalizace pro vyhledávače prozkoumá:

  • Vhodnost zvolených klíčových slov
  • Technické aspekty webových stránek
  • On-page faktory SEO
  • Off-page faktory SEO

SEO analýza v základní ceně zkoumá strukturu celého webu a 3 typové stránky (např. úvodní stránku, přehled produktů a detailní produktovou stránku).

Výsledkem analýzy je přehledný dokument, který Vám ukáže, jak si ve vyhledávačích stojíte. Důležitou součastí SEO analýzy jsou také konkrétní doporučení poukazující na to, co ještě můžete zlepšit.

SEO analýza je zpracována v českém jazyce.

Naše SEO analýza je zpracována ručně a „živý“ SEO konzultant hodnotí i aspekty, které nemohu SEO roboti a automatické SEO analyzéry odhalit.

3 důvody proč si objednat SEO analýzu

1) Nezávislé posouzení webu

Váš tvůrce webu je určitě šikovný, ale možná mohl přehlédnout detaily, které jsou pro vyhledávače důležité. Odhalíme je!

2) Odhalení slabin webu

Konkurence nespí! Nyní nemusí dosahovat ve vyhledávačích dobrých výsledků, ale třeba právě teď pracuje na vylepšení. Buďte o krok napřed!

3) Optimalizace nákladů do internetu

V době hospodářské krize je určitě důležité snižovat náklady a optimalizovat zisk. SEO analýza Vám pomůže optimalizovat výkon Vašeho webu!

Reference

SEO analýzu nabízíme již od roku 2005. Za tu dobu jsme pomohli odhalit slabiny celé řady webů. Zde je několik vybraných klientů:

Objednejte si SEO analýzu od nás!

Cena SEO analýzy je 8 500 Kč (bez DPH). Po odeslání objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu (výzvu k platbě) a po jejím uhrazení analýzu do sedmi dnů zpracujeme. SEO analýzu Vám poté zašleme v tištěné podobě spolu s daňovým dokladem.

Chci využít tuto službu

Objednávka je až do vzájemného potvrzení či provedení úhrady zálohy nezávazná.

Pokud chcete vedle seo analýzy komplexnější úpravy v oblasti optimalizace pro vyhledávače objednejte si náš startovací SEO balíček.

 
Klientská zóna: přihlášení