7 dní: O webu, internetu a marketingu (2)

6. 4. 2009, Web71

Série odkazů, které nás v minulém týdnu cvrnkli do nosu: Firefox v Evropě překonal Internet Explorer 7; Google chce koupit Twitter, zajímá ho velká databáze informací; 8 jednoduchých způsobů, jak vylepšit typografii webu; Zásadní roli v úspěšnosti SEO hrají náklady.

 

Firefox v Evropě překonal Internet Explorer 7

Firefoxu se poprvé podařilo překonat Internet Explorer v podílu na trhu. Ne však celkově, ale v souboji nejrozšířenějších verzí. Jaká je situace v Evropě na trhu prohlížečů?
Živě.cz - 3. 4. 2009

Google chce koupit Twitter, zajímá ho velká databáze informací

Největší internetová firma světa má zájem

o expandující sociální síť Twitter. Podle mnoha zahraničních zdrojů by chtěl Google vstoupit do segmentu internetového trhu, kde ještě nepůsobí. Twitter by mu mohl přinést neustále se zvětšující databázi klíčových uživatelů a tzv. real time vyhledávání v informacích.
Živě.cz - 3. 4. 2009

8 jednoduchých způsobů, jak vylepšit typografii webu

Mnoho lidí, včetně webdesignerů, myslí, že typografie je pouze výběr písma, volba velikosti a rozhodnutí zda by písmo mělo být běžné nebo tučné. Pro většinu lidí zde typografie končí. Dobrá typografie je však mnohem víc. Jsou to detaily, které webdesigneři často opomíjejí.
Smashing Magazine - 3. 4. 2009

Zásadní roli v úspěšnosti SEO hrají náklady

SEO je reklama jako každá jiná. O úspěchu nerozhoduje to, jak moc jste vidět, ale to, kolik za svou viditelnost zaplatíte ve srovnání s konkurencí a nakonec vždy absolutní rozdíl nákladů a výnosů na vašem bankovním účtě.
Sova v síti - 3. 4. 2009 

 

[RSS]

  • Líbil se Vám tento článek? Podpořte nás a rozšiřte ho. Díky!
  • Twitter
  • Google
  • Linkuj
  • Facebook
  • Delicious
  • Google Buzz
 
Klientská zóna: přihlášení