E-mail marketing

E-mail marketing prostě funguje! Není to jen odesílání prodejních e-mailů, ale také budování vazeb se stávajícími klienty, odesílání newsletterů, tiskových zpráv a zpravodajů.

Nabízíme Vám skvělý nástroj pro Váš e-mail marketing — E-mailer71.

4 dobré důvody pro e-mail marketing

  • E-maily jsou skvělý způsob, jak navázat užší kontakt se svými zákazníky.
  • Nemusíte odesílat pouze obecné informace, ale můžete posílat personalizované e-maily, které oslovují konkrétního zákazníka.
  • Místo drahého střílení do celého světa platíte u e-mail marketingu pouze za oslovení konkrétních lidí.
  • E-mail marketing přinesl v roce 2007 návratnost neuvěřitelných 48,29 dolarů za každý vložený dolar. To je fantastický poměr!

S nástrojem E-mailer71 je to snadné

Vytvoříme Vám účet, připravíme vhodné šablony a Vy se pak můžete přihlásit, navrhovat, plánovat a rozesílat své e-mailové kampaně. Získáte skvělý nástroj pro e-mail marketing.

Perfektní měření výsledků

Po rozeslání kampaně můžete okamžitě sledovat výsledky v přehledných grafech. Vidíte koho Vaše kampaň zaujala a kdo kliknul na odkazy ve Vašem e-mailu.

E-mail marketing má perfektní měření výsledků E-mail marketing ukáže jak byla kampaň úspěšná
 

Personalizace, segmentace a další pokročilé metody

Mimo pouhého hromadného rozesílání e-mailů, Vám E-mailer71 nabízí také segmentaci či personalizaci e-mailů, které budete odesílat. Tím může Váš e-mail marketing získat skutečnou sílu.

Kde seženete kontakty

E-mail rozhodně nedoporučujeme používat pro zasílání nevyžádané pošty (SPAM). Adresáty pro své e-maily můžete získat např. jednoduchou registrací na Vašich webových stránkách. Získané kontakty pak jednoduše spravujete je přes svůj uživatelský účet.

E-mailer71 je možné snadno propojit i s databází zákazníků Vašeho internetového obchodu.

Víte, že pokud budete k rozesílní hromadné pošty používat Váš běžný e-mailový účet, může se Váš poštovní server ocitnout na black listu?

Vyzkoušejte náš nástroj ZDARMA

Nechte si zdarma vytvořit účet a navrhněte první e-mailovou kampaň. A nebojte se! Pokud nebudete něčemu rozumět, rádi Vám poskytneme naši podporu. Neváhejte a kontaktujte nás.

Chci využít tuto službu

 
Klientská zóna: přihlášení