Grafický návrh webu

Grafický návrh webu by neměl být samoúčelný, ale především funkční. Z této teze se snažíme vycházet vždy, když pro Vás navrhujeme nové webové stránky.

Grafický návrh webu

Význam vzhledu webu – vzbuzení důvěry

Podle informací ze serveru Consumer WebWatch hodnotí 46 % uživatelů důvěryhodnost webu podle jeho vzhledu.

Vzhled webu je vůbec to první, co může uživatele k jeho prohlížení přilákat, nebo naopak od něj odpudit. Pokud budeme cíleně hledat nějakou službu či produkt a můžeme si vybrat z více stránek, automaticky sáhneme po té, která na nás udělá lepší dojem.

Dobrý tip: Grafický návrh však není to, čím bychom měli tvorbu nového webu začít. Aby byl nový web účinným nástrojem fiemního marketinku, neměla by na startu chybět vstupní analýza a návrh vhodné marketingové strategie.

Jak navrhujeme grafiku pro web?

Při tvorbě webu se vždy orientujeme na uživatele, kteří budou Vaše stránky používat.

Ohledy na uživatele webu

Cílové skupině je při návrhu webu podřízeno vše. Počínaje samotným layoutem, přes výběr vhodných obrázků, fotek, barev nebo například tvarů jednotlivých navigačních prvků na stránce.

Každý člověk, ať muž či žena, vnímá jednotlivé podněty odlišně. Grafický vzhled webu proto optimalizujeme pro ty, kdo ho budou skutečně používat.

Nezapomínáme na použitelnost a přístupnost

Vždy navrhujeme a vytváříme maximálně použitelné, účelné a současně také moderně vypadající stránky, které jsou přístupné pro všechny uživatele internetu.

Grafika na míru pro Vaše cíle

Nikdo neumí všechno a tak i my spolupracujeme s řadou grafiků. Každý z nich má jiný styl a rukopis. S ohledem na Vaše cíle vybereme toho nejlepšího.

Pozor: Web není papír! Při návrhu grafiky webu platí trochu jiná pravidla než u grafiky tiskové. Nepodceňte tuto skutečnost a zadejte grafiku webu profesionálům.

Nechte si navrhnou grafiku webu u nás!

Vytvoření kvalitního grafického návrhu je pro úspěch webu stěžejní. Grafický návrh však musí být součástí marketingové strategie. Nezapomínejte na to! Jen tak bude web úspěšný.

S realizací komplexního řešení webu máme bohaté zkušenosti. Prohlédněte si naše reference.

Grafický návrh webu Hugo obchod Grafický návrh webu Studio Rebus Grafický návrh webu Chalupa Rudná

Chcete úspěšný web? Kontaktujte nás!

Navrhneme a vytvoříme pro Vás web, který opravdu funguje, plní cíle a přivádí k Vám nové zákazníky.

Neváhejte, kontaktujte nás a přidejte se k našim úspěšným klientům.

Chci úspěšný web

Máte otázky na které jste nenašli odpověd? Kontaktujte nás!

 
Klientská zóna: přihlášení