Internetový marketing – fullservis

Hledáte někoho, kdo se postará o Váš web, PPC reklamu, e-mail marketing a Vaše další aktivity na internetu? Pak právě Vám nabízíme komplexní řešení pro Váš internetový marketing.

Internetový marketing Vám pomůže uspět

Žijeme internetovým marketingem! Sledujeme trendy a hledáme nové možnosti, na kterých mohou naši klienti společně s námi vydělat.

Kvalitní internetový marketing nemusí být dnes pouze výsadou velkých firem a nadnárodních korporací. Pokud víte jak na to, nepotřebujete ani obrovský rozpočet.

Na internetu se dnes prezentuje téměř každá firma. Ne každá však sklízí očekávané ovoce.

 

Pomůžeme Vám dosáhnout měřitelného cíle

Ať už je Vašim cílem získat nové objednávky, věrné klinty, či kvalitní zaměstnance, hoďte svůj problém na nás. Pomohli jsme již řadě klientů a jsme připraveni pomoci i Vám.

Přestaňte utrácet obrovské sumy za neefektivní a obtěžující reklamu! Obraťte se na nás a my Vám poradíme, jak promyšleně investovat do internetového marketingu.

Internetový marketing není jen web a bannery

Pro úspěch na internetu nestačí pouze postavit webové stránky a čekat na zákazníky. Ba ani SEO vše nezachrání. Internet je dnes jedno z nejkonkurenčnějších prostředí.

Internetový marketing je vhodné kombinování řady nástrojů s ohledem na definované cíle, cílovou skupinu a navrženou strategii.

Internetový marketing

Internetový marketing je běh na dlouhou trať. Nedá se pouze „jednou pro vždy“ nasadit. Jednotlivé nástroje je třeba neustále sledovat, vyhodnocovat a optimalizovat.

Nástroje pro Váš internetový marketing

Pro Váš internetový marketing můžeme nasadit následující nástroje:

Proč si vybrat pro internetový marketig právě nás

Máme naprosto jasno v tom co je marketing a jaký je jeho cíl.

Jaké používáme metody

Internetový marketing je efektivní

Obrovskou výhodou internetového marketingu je, že můžete změřit efektivitu téměř každé koruny, kterou do něj investujete.

Je dosud Váš web pouze černou dírou, do které sypete každý rok spoustu peněz? Obraťte se na nás a společně se podíváme, co s tím můžeme udělat.

Výhody pro naše klienty

  • Řešení šité na míru přesně pro vaši firmu
  • Dlouhodobá a systematická spolupráce s pravidelným hodnocením výsledků
  • Příznivá cena s důrazem na návratnost vynaložených investic
  • Budování lepší pozice značky na internetu
  • Zvýšení konkurenceschopnosti v době krize
  • Snížení nákladů na získání nového zákazníka
  • Zvýšení zisků firmy

Kontaktujte nás! My se postaráme o Váš marketing na internetu.

Věnujtete se tomu co Vás baví a co umíte a starost o internetový marketing nechte na nás. Budeme Vaším externím marketingovým oddělením.

Chci využít tuto službu

Pokud jsme Vás zaujali a zatím si nejste jisti, můžete sledovat naše odborné články, navštívit naše školení, či se připojit ke stránce Web71 na Facebooku.

 
Klientská zóna: přihlášení