Sedm důvodů pro Web71

Agentura Web71 si svých klientů váží a nabízí jim perfektní servis. Podívejte se na několik dobrých důvodů, proč si nás vybrat.

1)

Až s Vaším úspěchem přichází náš úspěch

Hlavním cílem agentury Web71 je úspěch klienta. Víte, že se dá měřit? Velice jednoduše – jde o zvýšení počtu poptávek, nových příležitostí, kontaktů atd. Víme, jak na to!

2)

Jsme tým specialistů, který má dobré zázemí

Každý člen našeho týmu je ve svém oboru jedničkou. Pracujeme jako týmoví hráči a jsme ochotní splnit každý klientův požadavek. Máme svoje tvůrčí zázemí, ve kterém nás můžete zastihnout každý pracovní den.

3)

Máme zkušenosti a reference

V řešení projektů nejsme začátečníci, máme bohaté zkušenosti a kvalitní reference. Jádro týmu válčí na poli internetového marketingu od roku 2004.

4)

Vzděláváme sebe i klienty

To, co umíme si neschováváme do šuplíku. Vzděláváme naše klienty i sebe na pravidelných školeních. Předávat své zkušenosti je naše cesta.

5)

Nejsme jen továrna na weby

Nenabízíme jen vytvoření webových stránek. To dnes umí kde kdo. Nabízíme komplexní řešení pro marketingovou komunikaci. Nabízíme Vám e-mail marketing, reklamní kampaně, sociální sítě, analýzy konkurence, optimalizaci webu, a především návrh vhodné strategie.

6)

Sledujeme a vyhodnocujeme úspěšnost projektu

Každému klientovi předložíme černé na bílém výsledky, kterých jsme dosáhli našim řešením. Z výsledků pak vidíme, co je potřeba zdokonalit, co změnit a kde pokračovat.

7)

Neopustíme Vás před cílem

Dosáhnout úspěchu je běh na dlouhou trať. My na ní poběžíme po celou dobu společně s Vámi.

 
Klientská zóna: přihlášení