Registrace do katalogů

Provádíme profesionální a ruční registraci odkazů do tuzemských i zahraničních katalogů. Registrace do katalogů Vám pomůže zviditelnit web a je také jednou ze základních metod pro získání zpětných odkazů (linkbuilding).

Proč je důležitá registrace do katalogů

Registrace do katalogů je jedním z nástrojů pro získání zpětných odkazů (linkbuilding). Zpětné odkazy jsou pro fulltextové vyhledávače něco jako pozitivní reference, které jim doporučují danou webovou stránku.

Čím více odkazů z kvalitních stránek na váš web vede, tím lepší pozici ve fulltextových vyhledávačích získáváte.

Výhody registrace do katalogů

  • Vyšší počet cílených návštěvníků
  • Lepší pozici ve fulltextových vyhledávačích
  • Lepší účinnost Vašeho webu

Rozdíl mezi katalogem a vyhledávačem

Internetový katalog

Katalog (např. Firmy.cz) je členěný seznam odkazů v kategoriích a odkaz na webové stránky do něj musíte obvykle přidat ručně s udáním požadovaných informací (titulek, popis, logo, apod.).

Fulltextový vyhledávač

Do fulltextového vyhledávače (např. Google) se stránky přidávat nemusí. Robot vyhledávače si je najde a indexuje sám, pokud na váš web vedou odkazy z jiných stránek.

Objednejte si registraci do katalogů od nás

Neztrácejte svůj drahocený čas a nechte si svůj web do katalogů registrovat od nás.

Jak provádíme registraci do katalogů

Vytvoříme vhodný titulek, popisek a zaregistrujeme vaši stránku do ověřených katalogů, které nemají povinný placený zápis. Nakonec pro vás zpracujeme závěrečnou zprávu, ve které bude přehled katalogů a kategorií, ve kterých je odkaz registrován.

Objednejte si registraci do katalogů

Cena registrace do katalogů je 1 900 Kč (bez DPH). Po odeslání objednávky vám zašleme zálohovou fakturu (výzvu k platbě) a po jejím uhrazení registraci do sedmi dnů zpracujeme. Závěrečnou zprávu vám poté zašleme v tištěné podobě spolu s daňovým dokladem.

Chci využít tuto službu

Objednávka je až do vzájemného potvrzení či provedení úhrady zálohy nezávazná.

Pokud jsme Vás zaujali a zatím si nejste jisti, můžete sledovat naše odborné články, navštívit naše školení, či se připojit ke stránce Web71 na Facebooku.

 
Klientská zóna: přihlášení