Informace ke školením

Podmínky přihlášení na školení, storno podmínky

 1. Kurz zaplaťte předem, abychom platbu obdrželi před začátkem školení.
 2. Platbu můžete provést následujícími způsoby:
  • bankovním převodem – zálohovou fakturou (PRIORITNĚ). Číslo účtu: 186 880 666/0600
  • poštovní poukázkou na adresu agentury: Web71, U Stadionu 1, 796 01 Prostějov
  • osobně v kanceláři agentury (po předchozí telefonické domluvě)
 3. Platbu proveďte co nejdříve, dle pořadí došlých přihlášek o zaplacení je kurz obsazován.
 4. Při stornování kurzu 14 dnů a více před školením vám bude vráceno 100 % zaplacených peněz nebo můžete navštívit stejné školení v novém termínu.
 5. Při stornování kurzu 8. - 14. den před školením, bude uplatněno 50 % storno.
 6. Při stornování kurzu 7. dní a méně před školením, případně pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100 % storno bez náhrady.
 7. Zrušení účasti je nutné oznámit písemně e-mailem!
 8. Pokud se školení nemůžete zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka (jméno náhradníka nám nahlaste minimálně den před školením).
 9. Pokud školení zruší pořadatel, všem účastníkům vrátí 100 % zaplacených peněz a nebo nabídne náhradní termín jakéhokoliv školení ve stejné ceně.
 10. V případě zvláštních okolností si pořadatel vyhrazuje právo na zrušení termínu kurzu. V takovém případě Vám bude nabídnut nový termín, popřípadě Vám budou vráceny peníze.
 11. Slevu 10% u nás získáte už při objednání druhého a dalšího školení, které budete objednávat na základně stejných fakturačních údajů, jako školení první. Slevu lze uplatnit do 6 měsíců od posledního absolvovaného školení. Pokud školení platila firma, platí sleva pro všechny zaměstnance firmy. O slevu musí účastník sám požádat nebo uvést, že se již našeho školení zúčastnil. Slevy se nekumulují.