Školení a workshopy

Hledáte informace z oblasti internetového marketingu? Zajímá Vá jak lépe zapojit internet do Vašeho podnikání? Potom Vám doporučujeme, přihlásit se na naše školení a workshopy.

Přehled školení

Školení: Efektivní internetový marketing

Utrácíte hodně peněz inzercí na Seznamu? Slyšeli jste něco o SEO, PPC reklamě, Facebooku a chcete si v tom konečně udělat jasno? Chcete vědět, jak efektivně využívat internet ve svém marketingu? Pak se přihlaste na naše školení.

Školení: Jak být úspěšný díky SEO

Chcete svůj web dostat na přední místa vyhledávačů? Chcete z vyhledávačů získávat více zákazníků? Chcete odhalit tajemství optimalizace Vašeho webu? Pak se přihlaste na naše školení.

Školení: Jak využívat Google Analytics

Používáte Google Analytics? Dokážete na základě zjištěných informací svůj web optimalizovat? Pokud ne, přihlaste na školení, které Vám ukáže jak Google Analytics efektivně využívat a jak ho kombinovat s dalšími nástroji internetového marketingu.

Školení: Marketing v sociálních sítích

Chcete se naučit, jak využít sociální sítě pro budování značky? Chcete se naučit používat Facebook a Twitter? Chcete odhalit reklamní potenciál Facebooku? Pak se přihlaste na toto školení.

Aktuální termíny školení

 
Klientská zóna: přihlášení