Školení: Efektivní internetový marketing

Utrácíte hodně peněz inzercí na Seznamu? Slyšeli jste něco o SEO, PPC reklamě, Facebooku a chcete si v tom konečně udělat jasno? Chcete vědět, jak efektivně využívat internet ve svém marketingu? Pak se přihlaste na naše školení.

Základní informace o školení

Název Školení: Efektivní internetový marketing
Termín a místo Nyní není vypsán žádný termín, ale v případě zájmu můžete odeslat přihlášku a my Vás budeme o nebližších termínech informovat.
Počet účastníků maximálně 10
Rozsah školení 6 hodin
Lektor Marek Rolný
Cena*

2 990,-Kč bez DPH (3 588,-Kč s DPH)
sleva 10% pro absolventy jakéhokoliv našeho školení za posledních 12 měsíců
sleva 30% pro studenty (po předložení platného indexu)
sleva 50% pro klienty využívající službu internetový marketing fullservis

* V ceně školení jsou tištěné materiály, občerstvení, oběd a bezplatná hodinová konzultace s lektorem, kterou můžete využít do 1 měsíce po ukončení školení. Slevy není možné sčítat.

Objevte nové možnosti

Internetový marketing nejsou jen bannerové reklamní kampaně, webové stránky nebo optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

Úspěšný internetový marketing musí být promyšlený a postavený na jedinečné strategii. A rozhodně musí také navazovat na ostatní marketingové aktivity mimo internet.

Využijte internet na maximum

Internet je velmi rychle se rozvíjející médium. Každým dnem vznikají nové zajímavé možnosti, které můžete využít ve svůj prospěch.

Obrovská výhoda oproti tradičním médiím marketingové komunikace je, že investice do internetového marketingu můžete velice dobře měřit a internet nemusí v marketingu sloužit pouze k reklamní komunikaci.

Co se na školení naučíte?

  • Objevíte výhody a nevýhody internetového marketingu
  • Zjistíte, proč je dobré mít stanovené cíle, strategii a plán pro svůj marketing
  • Získáte ucelený přehled o nástrojích internetového marketingu
  • Zjistíte, jaké jsou možnosti sledování a hodnocení výsledků internetového marketingu
  • Ukážeme Vám nové trendy v marketingu na internetu

Prozradíme Vám aktuální trendy internetového marketingu pro rok 2010!

Je toto školení pro Vás?

Využíváte internet ve svém podnikání? Nevíte jak zjistit zda Váš web plní stanovené cíle? Nevíte zda se Vám vrací všechny vložené investice do internetu? Navštěvují Vás obchodníci různých portálů, se zaručeně výhodnou nabídkou a Vy nevíte zda u nich inzerovat?

Jsou alespoň některé Vaše odpovědi ano? Potom je toto školení pro Vás. Neváhejte a přihlaste se dnes, protože počet míst je omezen.

Ukázka ze školení

Kdo Vás bude školit?

Lektorem školení bude ředitel agentury Web71 Marek Rolný, který se internetovému marketingu na praktické rovině věnuje od roku 2003.

Jak dlouho školení trvá?

Školení začíná v 10:00 hod. a trvá min. 6 hodin s přestávkou na oběd. V případě zájmu však není vyloučeno, že se Vašim projektům můžeme věnovat neformálně i déle, po ukončení oficiální části.

Přihlaste se a buďte o krok před konkurencí!

Nyní není vypsán žádný termín tohoto školení. Pokud však máte o toto školení zájem, pošlete nám vyplněnou přihlášku a získáte slevu 30 %. Účatnit se pak můžete kteréhokoliv z následně vypsaných termínů školení.

V současné chvíli není na školení vypsán žádný termín, přesto se můžete přihlásit a o datu Vás budeme informovat.

 

Fakturační údaje:

 

 

Seznam osob (Jméno a příjmení):

Poznámka:

Anti-spam ochrana (tohle pole nevyplňujte):

 
Klientská zóna: přihlášení