Webdesign

Potřebujete dodavatele nového webu? Chcete vědět v čem jsme lepší než ostatní? Při navrhování a tvorbě webových stránek dbáme zajisté na dobrou použitelnost, přístupnost a optimalizaci pro vyhledávače. To ale rozhodně není vše!

Webdesign chápeme jako jedno z ozubených kol v soukolí Vašeho marketingu. Vše do sebe musí dokonale zapadat. Jen tak se úspěšně dostanete k cíli.

Na co si dát pozor, aby webdesign nebyl jen mrhání penězi

Řada zadavatelů je ochotna zaplatit spoustu peněz za pěknou grafiku. Jiní provozovatelé zase investují spoustu prostředků do zdrojů návštěvnosti. Pomocí bannerů, PPC reklamy a placených zápisů do katalogů přivádí na svůj web tisíce návštěvníků. Očekávaný přínos, ale není takový, jaký si většina zadavatelů slibovala.

72,4 % webových stránek návštěvníkům vůbec nevysvětlilo, jaké výhody má nabízený produkt.*

Spousta malých a středních firem má web jen proto, že ho má konkurence. Nejasný cíl a pouhá existence webu Vám žádné zákazníky nepřivede. Jsou to jen vyhozené peníze.

96,3 % webových stránek má nevhodný obsah.*

Očekávali jste objednávky, zvýšení prodeje a nové obchodní kontakty? Pořád se nic neděje? Asi jste investovali jen do efektního, ale ne do efektivního webu. Kvalitní texty a obsah je víc než animované efekty.

87,2 % webových stránek se nedokáže pořádně zviditelnit.*

Zákazník sedící u internetu hledá řešení svého problému. Pokud Vás nikde nenajde a Váš odkaz ve vyhledávačích ho nezaujeme, nikdy mu svůj produkt neprodáte.

Špatně zacílený obsah, mizerná interaktivita, chybějící dialog s návštěvníkem — to jsou časté problémy firemních webů. Stačí jeden z výše uvedených nedostatků a Váš web ztrácí veškerý marketingový potenciál.

* zdroj: Cabal Group Limited

Proč si vybrat pro webdesign právě nás

Zvolit kvalitního dodavatele webu je klíčové rozhodnutí. My Vám představíme 3 důvody, ve kterých jsme lepší než většina ostatních tvůrců webu.

1) Víme jak stanovit cíle webu

Když se zeptáte majitelů webů, proč mají své webové stánky, říkají: „Chceme o sobě dát vědět.“, „Chceme prezentovat naše produkty.“ nebo „…protože všichni naši konkurenti jsou na webu.“ Výsledkem takových cílů jsou pak weby, jejichž úvodní stránka začíná románem O firmě, katalogy ve kterých chybí ceny a podobně…

Pokud nám zadáte návrh a realizaci Vašeho webu, nebudeme na začátku tvorby řešit jaké bude mít web barvy a jak bude vypadat, ale komu a jak bude web sloužit.

2) Víme jak dosáhnou cílů a klademe důraz na obchodní účinek webu

zdroje-web-konverze
  • Zdroje (SEO, PPC reklama, apod.) musí zaujmout a přivést návštěvníka na web.
  • Web musí přesvědčit návštěvníka ke splnění cíle (odeslání poptávky, objednávky, apod.).
  • Konverze (splnění cíle) je měřitelným výsledkem dobře navrženého firemního webu

Vysoké investice do zdrojů nepřinesou ze špatného webu žádný zisk.

3) Víme jak postupovat při tvorbě kvalitního webu

Po definování cílů, cílové skupiny a analýze konkurence, můžeme začít s návrhem strategie, struktury, a obsahu Vašeho webu. Teprve pak přijde grafika a programování. Po realizaci webu pak nesmíme zapomenout na sledování a optimalizaci. Každý krok je důležitý.

Naše práce nekončí vytvořením webových stránek. Tím naopak začíná. Úspěch na internetu je běh na dlouhou trať.

Pro koho pracujeme

Dlouhodobě pracujeme pro řadu malých a středních firem z celé ČR. Pokud nabízíte zajímavý produkt a víte čeho chcete dosáhnout, rádi budeme pracovat i pro Vás.

Webdesign pro Prior Webdesign pro Relay Webdesign pro NarexSat Webdesign pro Unis-N
 

Co nabízíme našim klientům

  • Webdesign, který Vám přináší pravidelně nové zákazníky
  • Web, na kterém Vaši zákazníci snadno najdou vše potřebné
  • Dlouhodobou a systematickou spolupráci

Co nenabízíme

  • Hašení požářů (web do 24 hodin apod.) – projekty klientů pečlivě plánujeme
  • Laciné řešení – nedokážeme Vás odbýt řešením za „pár tisíc“
  • Jen grafiku či programování – raději realizujeme komplexní projekty

Kolik stojí úspěšný webdesign?

Pokud jste dočetli až sem, asi chápete, že nenabízíme žádné šablonovité řešení, ale pro každého klienta navrhujeme web na míru. Cenu takového řešení můžeme odhadnout až na základě vstupní konzultace.

 

Udělejte první krok ke kvalitnímu webu

Pokud chcete mít webové stránky, které skutečně fungují, neváhejte a kontaktujte nás. Uděláme maximum pro Váš úspěch.

Chci úspěšný web

Pokud jsme Vás zaujali a zatím si nejste jisti, můžete sledovat naše odborné články, navštívit naše školení, či se připojit ke stránce Web71 na Facebooku.

 
Klientská zóna: přihlášení