Web71 jde o krok napřed

Internet dnes dokáže víc, než si uvědomujeme. Firmám dnes nabízí víc než jen prezentaci a může jim velkou měrou pomáhat k zisku. Dnes už má web každá firma, ale jen málokterá využívá web jako efektivní marketingový nástroj.

 

Toho se chopila marketingová agentura Web71 z Prostějova, která vznikla na základech webdesignerského studia Webová továrna a rozšířila svoje portfolio služeb.

Víc než jen továrna na weby

Zakladatel agentury Web71 Marek Rolný se internetu věnuje od jeho počátků a v roce 2004 stál u zrodu studia Webová továrna. Změnu značky a služeb Marek Rolný komentuje takto: Webová továrna splnila svoje poslání a nyní přišel čas na změnu a posun dál. Nechceme být už jen továrna na weby. Dnes vidíme jako důležité začlenit web do firemního marketingu a využít k tomu další nástroje, které internet nabízí.

Web71 nabízí komplexní marketing

Web71 přináší komplexní servis pro internetový marketing firem. Klade důraz na návrh vhodné marketingové strategie, kreativitu a přínos navrhovaného řešení pro klienta. Mezi nástroje, kterými Web71 realizuje navržená řešení patří např. e-mail marketing, optimalizace pro vyhledávače, marketing v sociálních sítích, moderní webdesign, webcopywriting, ale nezapomíná i na analyzování dosažených výsledků a návrh následných řešení.

Nejdůležitější je úspěch klientů

Web71 má za cíl stát se úspěšnou marketingovou agenturou v celé České republice.

Marek Rolný dodává: Chceme našim klientům pomáhat být úspěšnými v jejich oboru prostřednictvím námi navržených řešení a budovat přátelské a korektní vztahy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě nejdůležitější.

Web71 odstartoval naplno v symbolickém datu 7. 1. 2009.
 

    6. 1. 2009 

[RSS]

  • Líbil se Vám tento článek? Podpořte nás a rozšiřte ho. Díky!
  • Twitter
  • Google
  • Linkuj
  • Facebook
  • Delicious
  • Google Buzz
 
Klientská zóna: přihlášení